X
تبلیغات
رایتل



١٦  ٩٢ / شماره پرونده ١٢٦٦  ١٠
سؤال

آیا پرداخت خسارات وارده بر اثر تصادف با ماشین قبل از لاز مالاجرا شدن قانون
جدید از طرف صندوق تأمین خسارتهای بدنی ممکن است؟
١٣٩٢/٨/ ٧  ٢٩ /٩٢/ نظریه شماره ١٦٨٢


نظریه اداره کل حقوقی قوه قضائیه


صندوق موضوع ماده ۱۰ قانون اصلاح بیمه اجباری مسئولیت مدنی
دارندگان وسیله نقلیه موتوری قبل از اصلاح، در قانون بیمه مصوب
سال ۱۳۴۷ نیز وجود داشت. در هر حال پرداخت خسارت قبل یا بعد
از اصلاح قانون کمابیش ممکن بود اما مقررات خاصی که به موجب
اصلاح قانون در سال ۱۳۸۷ ایجاد شد تنها قابل تسری به پس از
تصویب قانون است و به گذشته تسری ندارد.
٭٭٭٭٭








تاریخ : جمعه 9 آبان‌ماه سال 1393 | 10:32 | چاپ | نویسنده: مهدی محمدی | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.