X
تبلیغات
رایتل




٩٢ / شماره پرونده ١٢٦٨  ٥
سؤال
آیا محل کسب و پیشه مشمول مقررات مربوط به مستثنیات دین است؟




نظریه اداره کل حقوقی قوه قضائیه

١٣٩٢/٨/ ٧  ٢٨ /٩٢/ نظریه شماره ١٦٧٠

محل کسب و پیشه اعم از زمین و ساختمان احداثی از شمول بند واو
ماده ۵۲۴ قانون آئین دادرسی دادگا ههای عمومی و انقلاب در امور
مدنی خارج است و در زمره مستثنیات دین تلقی نمی شود.








تاریخ : پنج‌شنبه 8 آبان‌ماه سال 1393 | 09:46 | چاپ | نویسنده: مهدی محمدی | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.